Одеська область – політико-адміністративна карта

Одеська область - політико-адміністративна картаСкачать «Одеська область - політико-адміністративна карта»

Скачать «Карты городов и областей Украины»  бесплатно, а также скачать много других карт можно в нашем архиве карт

Одеська область

Центр - м. Одеса

Територія - 33,3 тис. кв. км

Населення  - 2455,666 тис. осіб, в тому числі: міське - 1604,669,  сільське - - 850,997

Число адміністративно - територіальних одиниць:

  • районів                                                                                     -  26
  • міст обласного значення                                                   - 9
  • районів у містах                                                                    - 4
  • міст районного значення                                                    - 10
  • селищ міського типу                                                             - 33
  • міських об’єднаних територіальних громад                - 2
  • селищних об’єднаних територіальних громад            - 1
  • сільських об’єднаних територіальних громад             - 5
  • районних рад                                                                            -  26
  • міських рад                                                                                -  17
  • районних рад у містах                                                          -
  • селищних рад                                                                            -  31
  • сільських рад                                                                             - 402
  • міських рад об’єднаних територіальних громад         - 2
  • селищних рад об’єднаних територіальних громад    - 1
  • сільських рад об’єднаних територіальних громад     - 5
  • населених пунктів - 1176, в тому числі: міських -  52 сільських - 1124

Відомості про райони:

Найменування

району

Територія в тис. кв. км Число рад Число населених пунктів
міських селищних сільських міст селищ міського типу

сільських населених пунктів

Ананьївський 1,1     1   14     1    31
Арцизький 1,4     1   17     1    26
Балтський 1,3     8    14
Березівський 1,6     1     1   13     1     1    42
Білгород-Дністровський 1,9   24    49
Біляївський 1,5     1   19     1    46
Болградський 1,4     1   18     1    21
Великомихайлівський 1,4     1   14     1    56
Захарівський 1     2   11     2    51
Іванівський 1,2     3   10     3    43
Ізмаїльський 1,2     1   18     1    22
Кілійський 1,4     2   13     2    18
Кодимський 0,8     1     1   17     1     1    24
Лиманський 1,5     3   18     3    56
Любашівський 1,1     2   14     2    53
Миколаївський 1,1     1   12     1    45
Овідіопольський 0     4   16     4    22
Окнянський 1     1   14     1    54
Подільський 1   18    61
Ренійський 0     1    7     1     7
Роздільнянський 1,4     1     1   18     1     1    84
Савранський 0,6     1   10     1    20
Саратський 1,5     1   22     1    37
Тарутинський 1,9     4   23     4    47
Татарбунарський 1,7     1   16     1    27
Ширяївський 1,5     1   18     1    71

Відповідно до пункту 29 частини першої статті 85 Конституції України, пункту 8 статті 7 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", враховуючи пропозиції, подані органами місцевого самоврядування, та рекомендації Українського інституту національної пам’яті, Верховна Рада України постановила "Перейменувати окремі населені пункти та райони у Одеській області".

До перейменування Підпорядкування Перейменовано
Артема с. Великомихайлівського району с. Трудомирівка
Благоєве с. Великомихайлівського району с. Мартове
Благоєве с. Іванівського району с. Великий Буялик
Благоєве с. Комінтернівського району с.  Христо-Ботеве
Вовкове с.  Березівського району с. Танівка
Воровського с. Миколаївської селищної ради Миколаївського району с. Ставкове
Дзержинське с. Великомихайлівського району с. Єрмішкове
Дмитрівка с. Татарбунарського району с. Дельжилер
Жовтень с. Ширяївського району с. Петровірівка
Жовтнева Революція с-ще  Хлібодарської селищної ради Біляївського району с-ще Радісне
Жовтневе с-ще Болградського району с-ще Каракурт
Жовтневе с. Орджонікідзевської сільської ради Ширяївського району с. Крижанівка
Жовтневе с. Новоандріївської сільської ради Ширяївського району на с. Докторове
Жовтневе с. Тарутинського району с. Матильдівка
Жовтневе с. Старомаяківської сільської ради Ширяївського району с. Буци
Жовтневе с. Любашівської селищної ради Любашівського району с. Вишневе
Жовтнівка с.  Березівського району с. Виноград
Іллічівка с. Комінтернівського району с. Ілічанка
Іллічівськ м. м. Чорноморськ
Кірове с. Великомихайлівського району с. Вишневе
Кірове с. Роздільнянського району с. Благодатне
Кірове с. Комінтернівського району с. Трояндове
Комінтернівське смт Комінтернівського району смт Доброслав
Котовка с.  Біляївського району с. Латівка
Котовськ м. м. Подільськ
Котовське с. Червоноволодимирівської сільської ради Березівського району с. Котовка
Котовське с.  Розквітівської сільської ради Березівського району с. Чудське
Котовці с. Кодимського району с. Сергіївка
Красні Окни смт Красноокнянського району смт Окни
Куйбишевське с.  Котовського району с. Казбеки
Леніна с. Іванівського району с. Букачі
Леніне с. Фрунзівського району с. Торосове
Ленінське Друге с. Роздільнянського району с. Новодмитрівка Друга
Ленінське Перше с. Біляївського району с. Сонячне
Ленінталь с. Овідіопольського району с. Лібенталь
Матроська с. Ізмаїльського району с. Матроска
Мізікевича с. Овідіопольського району с. Лиманка
Незаможник с. Великомихайлівського району с. Заможне
Нове Жовтневе с. Болградського району с. Новий Каракурт
Орджонікідзе с. Ширяївського району с. Армашівка
Петрівка с. Комінтернівського району с. Курісове
Петрівське с. Біляївського району с. Петрове
Петрівське с. Великомихайлівського району с. Полішпакове
Петрівське с. Ширяївського району с. Жуковське
Петровського с. Сербківської сільської ради Комінтернівського району с. Вишневе
Піонерське с. Роздільнянського району с. Виноградівка
Свердлове с. Комінтернівського району с. Іванове
Ухожани с. Балтського району с. Новополь
Фрунзівка смт Фрунзівського району смт Захарівка
Чапаєве с. Біляївського району с. Тихе
Чапаєве с. Великомихайлівського району с. Воробіївка
Чапаєвка с. Куяльницької сільської ради Котовського району с. Малий Куяльник
Чапаєвка с. Чапаєвської сільської ради Котовського району с. Ставки
Червона Зірка с. Біляївського району с. Зоряне
Червона Зірка с. Балтського району с. Шумилове
Червона Нива с. Комінтернівського району с. Тилігульське
Червоний Агроном с. Березівського району с. Вишневе
Червоний Кут с. Ширяївського району с. Чорний Кут
Червоний Орач с-ще Красноокнянського району с-ще Новий Орач
Червоний Розселенець с-ще Біляївського району с-ще Розселенець
Червоноармійське с. Болградського району с. Кубей
Червоноармійське с.  Березівського району с. Новокальчеве
Червоноволодимирівка с.  Березівського району с. Михайлівка
Червонознам’янка с. Іванівського району с. Знам’янка
Щорсове с. Іванівського району с. Шеметове
Котовський район на Подільський район
Красноокнянський район на Окнянський район
Фрунзівський район на Захарівський район
Комінтернівський район  на Лиманський район