Полтавська область – адміністративна карта

Полтавська область - адміністративна картаСкачать «Полтавська область - адміністративна карта» 

Скачать «Карты областей и городов Украины» бесплатно, а также скачать много других карт можно в нашем архиве карт

Відповідно до пункту 29 частини першої статті 85 Конституції України, пункту 8 статті 7 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", враховуючи пропозиції, подані органами місцевого самоврядування, та рекомендації Українського інституту національної пам’яті, Верховна Рада України постановила "Перейменувати окремі населені пункти та райони у Полтавькій області".

Перелік перейменованих населених пунктів:

До перейменування   Підпорядкування   Перейменовано
Артемівка смт Чутівського району смт Скороходове
Дзержинське с. Кременчуцького району с. Придніпрянське
Жовтневе с.  Глобинського району с. Зарічне
Жовтневе с. Козельщинського району с. Кащівка
Жовтневе с-ще Решетилівського району с-ще Покровське
Жовтневе с.  Кобеляцького району с. Панське
Жовтневе с. Семенівського району с. Рокити
Жовтневе с. Чутівського району с. Павлівка
Жовтневе с. Качанівської сільської ради Гадяцького району с. Степове
Жовтневе с. Ульяновської сільської ради Гребінківського району с. Сотницьке
Жовтневе с. Литвяківської сільської ради Лубенського району с. Покровське
Калініне с. Кобеляцького району с. Білоконівка
Кірове с. Кобеляцького району с. Лебедине
Кірове с. Полтавського району с. Пальчиківка
 Колгоспна Гора с. Комсомольської міської ради с. Гора
Комінтерн с. Козельщинського району с. Павлики
Комсомольськ м. м.  Горішні Плавні
Комсомольське с. Тарасівської сільської ради Зіньківського району с. Пірки
Комсомольське с. Корсунівської сільської ради Лохвицького району с. Потоцьківщина
Котовське с.  Кобеляцького району с.  Вітрова Балка
Краснознаменка с. Гадяцького району с. Сергіївка
Кротенки с. Полтавського району с. Сем’янівка
Куйбишеве с. Оржицького району с. Вишневе
Куйбишеве с. Шишацького району с. Покровське
Куликове с. Полтавського району с. Коломацьке
Ленінове с. Новосанжарського району с. Лугове
Луценки с.  Лохвицького району с. Жабки
Оборона Рад с. Новосанжарського району с. Райдужне
Паризька Комуна с. Слободо-Петрівської сільської ради Гребінківського району с. Польове
Петрівка с. Хорольського району с. Вишневе
Пролетар с. Лохвицького району с. Степне
Радянська Дача с. Качанівської сільської ради Гадяцького району с. Дачне
Радянське с. Кобеляцького району с. Придніпрянське
Свердловське с. Кобеляцького району с. Вишневе
Улянівка с. Полтавського району с. Петрашівка
Улянівка с.  Хорольського району с. Княжа Лука
Ульяновка с. Гребінківського району с. Почаївка
Фрунзе с. Жуківської сільської ради Кобеляцького району с. Мирне
Фрунзівка с. Решетилівського району с. Капустяни
Фрунзівка с. Глобинського району с. Троїцьке
Халтурине с. Карлівського району с. Мартинівка
Чапаєве с. Кобеляцького району с. Степове
Чапаєве с. Чутівського району с. Петрівка
Чапаєвка с. Диканьського району с. Діброва
Чапаєвка с.  Великобагачанського району с. Мар’янівка
Чапаєвка с. Козельщинського району с. Мальці
Чапаєвка с. Устимівської сільської ради Семенівського району с. Малинівка
Червона Знам’янка с. Кременчуцького району с. Нова Знам’янка
Червоне с. Чутівського району с. Щасливе
Червонозаводське м. Лохвицького району м. Заводське
Червонознам’янка с. Карлівського району с. Знаменка
Щорсівка с. Чутівського району с. Степове