Харківська область – політико-адміністративна карта

Харківська область - політико-адміністративна картаСкачать «Харківська область - політико-адміністративна карта»

Административная карта Харьковской областиСкачать «Административная карта Харьковской области»

Скачать «Карты городов и областей Украины»  бесплатно, а также скачать много других карт можно в нашем архиве карт

Харківська область

Центр - місто Харків

Територія  - 31,4 тис. кв. км

Населення (01.01.2016 р.) - 2895,813 тис. осіб, в тому числі: міське - 2266,401,  сільське - 629,412

Число адміністративно-територіальних одиниць:

районів                                                      - 27

районних рад                                           - 27

міст обласного значення                        - 7

міських рад                                               - 17

районів у містах                                       - 9

районних рад у містах                           -

міст районного значення                      - 10

селищних рад                                          - 59

селищ міського типу                              -  61

сільських рад                                           - 376

міських об’єднаних територіальних громад                 -

міських рад об’єднаних територіальних громад         -

селищних об’єднаних територіальних громад            - 2

селищних рад об’єднаних територіальних громад    - 1

сільських об’єднаних територіальних громад              -

сільських рад об’єднаних територіальних громад     -

населених пунктів - 1754, в тому числі: міських - 78,  сільських - 1676

Відомості про райони:

Найменування району

Територія в тис. кв. км Число рад Число населених пунктів
міських селищних сільських міст селищ міського типу

сільських населених пунктів

Балаклійський 2     1     3   20     1     3    64
Барвінківський 1,4     1   12     1    59
Близнюківський 1,4     1   19     1    96
Богодухівський 1,2     1     2   20     1     2    75
Борівський 0,9     1    9     1    37
Валківський 1     1     2   17     1     2    99
Великобурлуцький 1,2     2   16     2    79
Вовчанський 1,9     1     2   18     1     2    72
Дворічанський 1,1     1   13     1    54
Дергачівський 0,9     1     7    7     1     7    55
Зачепилівський 0,8     1    9     1    37
Зміївський 1,4     1     2   13     1     2    74
Золочівський 1     1   13     1    72
Ізюмський 1,6   17    60
Кегичівський 0,8     2   14     2    38
Коломацький 0,3     1    4     1    33
Красноградський 1     1   13     1    55
Краснокутський 1     2   11     2    64
Куп'янський 1,3   19    70
Лозівський 1,4     2   19     2    82
Нововодолазький 1,2     2   13     2    56
Первомайський 1,2   18    58
Печенізький 0,5     1    4     1    11
Сахновщинський 1,2     1   15     1    63
Харківський 1,4     2    14   14     2    13    81
Чугуївський 1,1     6   13     6    34
Шевченківський 1     1   15     1    59

Відповідно до пункту 29 частини першої статті 85 Конституції України, пункту 8 статті 7 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", враховуючи пропозиції, подані органами місцевого самоврядування, та рекомендації Українського інституту національної пам’яті, Верховна Рада України постановила "Перейменувати окремі населені пункти та райони у Харківькій області".

Перелік перейменованих населених пунктів:

До перейменування

Підпорядкування

Перейменовано

 Червоний Прапор с. Краснокутського району с.  Княжа Долина
Артемівка с. Кегичівського району с. Високе
Артемівка с. Кулиничівської селищної ради Харківського району с. Благодатне
Більшовик с-ще Первомайського району с-ще Троїцьке
Володарівка с-ще Богодухівського району с-ще Мала Іванівка
Воровського с. Близнюківського району с. Слобожанське
Димитрова с. Домаської сільської ради Лозівської міської ради с. Українське
Жовтень с. Сахновщинського району с. Сугарівське
Жовтневе с-ще Асіївської сільської ради Балаклійського району с-ще Слобожанське
Жовтневе с. Іванівської сільської ради Барвінківського району с. Високе
Жовтневе с. Рубіжненської сільської ради Вовчанського району с. Замулівка
Жовтневе с. Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району с. Лиман
Жовтневе с-ще Кінненської сільської ради Лозівського району с-ще Лагідне
Жовтневе с.  Ізюмського району с. Боголюбівка
Жовтневе с. Коломацького району с. Новоіванівське
Жовтневе с-ще Красноградського району с-ще Покровське
Жовтневе с. Харківського району с. Слобожанське
Жовтневе с. Дворічанського району с. Богданівське
Жовтневе с. Близнюківського району с. Верхове
Жовтневе с-ще Пришибської сільської ради Балаклійського району с-ще Покровське
Жовтневе с-ще Золочівського району с-ще Калинове
Жовтневе с. Феськівської сільської ради Золочівського району с. Високе
Жовтневе с. Грушинської сільської ради Первомайського району с. Калинівка
Жовтневе Друге с.  Вовчанського району с. Миколаївка
Ілліча с.  Козачо-Лопанської селищної ради Дергачівського району с. Нова Козача
Іллічівка с.  Барвінківського району с. Рідне
Інтернаціональне с. Близнюківської селищної ради Близнюківського району с. Батюшки
Кірове с. Близнюківського району с. Квітневе
Комінтерн с. Станичненської сільської ради Нововодолазького району с. Слобожанське
Комсомолець с. Рябоконівської сільської ради Краснокутського району с. Хутірське
Комсомольське смт Зміївського району смт Слобожанське
Комсомольське с-ще Китченківської сільської ради Краснокутського району с-ще Бузова
Комсомольське с-ще Лозівського району с-ще Миролюбівка
Комсомольське с-ще Великобурлуцького району с-ще Соніно
Комсомольське с. Просянської сільської ради Нововодолазького району с. Новопросянське
Комсомольське с-ще Берецької сільської ради Первомайського району с-ще Трійчате
Комунар с-ще Пересічанської селищної ради Дергачівського району с-ще Курортне
Комунар с. Харківського району с. Котляри
Комунар с-ще  Коротичанської селищної ради Харківського району с-ще Новий Коротич
Комунарка с. Павлівської сільської ради Кегичівського району с. Новоіванівка
Комунарське с. Чапаєвської селищної ради Кегичівського району с. Козацьке
Комуніст с-ще  Харківського району с-ще Докучаєвське
Котовського с. Новомажарівської сільської ради Зачепилівського району с. Котівка
Крупської с-ще Улянівської сільської ради Богодухівського району с-ще Зарічне
Ленінка с. Красноградського району с. Зоряне
Ленінка с. Аркадівської сільської ради Шевченківського району с. Роздольне
Ленінське с-ще Кобзівської сільської ради Красноградського району с-ще Дружба
Ленінське с. Сахновщинського району с.  Зелений Клин
Мануїлівка с-ще Полівської сільської ради Дергачівського району с-ще Григорівка
Новокомсомольське с. Печенізької селищної ради Печенізького району с. Приморське
Октябрське с-ще  Красноградського району с-ще Іванівське
Петрівка с. Куп’янського району с. Осиново
Петрівське с. Іванівської сільської ради Чугуївського району с. Степове
Петрівське с. Близнюківського району с. Мирне
Петрівське с. Вовчанського району с. Зарічне
Петрівське с. Новомажарівської сільської ради Зачепилівського району с. Петрівка
Петрівське с. Орільської селищної ради Лозівського району с. Українське
Піонер с-ще Федорівської сільської ради Великобурлуцького району с-ще Курганне
Піонерське с-ще Пархомівської сільської ради Краснокутського району с-ще Степове
Правда с-ще Первомайського району с-ще Слобідське
Пролетар с-ще Золочівського району с-ще Малі Феськи
Пролетарка с. Великобурлуцького району с. Юр’ївка
Пролетарське с. Уплатнівської сільської ради Близнюківського району с. Кленове
Пролетарське с. Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району с. Лосівка
Пролетарське с. Зміївського району с. Височинівка
Пролетарське с. Чернещинської сільської ради Борівського району с. Степове
Профінтерн с-ще Гонтарівської сільської ради Вовчанського району с-ще Вишневе
Радгоспне с. Близнюківського району с. Вишневе
Радгоспне с. Зміївського району с. Веселе
Радгоспне с-ще  Веселівської сільської ради Харківського району с-ще Мале Веселе
Радгоспне с-ще Кулиничівської селищної ради Харківського району с-ще Елітне
Радгоспне с-ще Бабаївської селищної ради Харківського району с-ще Затишне
Радянське с. Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району с. Графське
Радянське с.  Ізюмського району с.  Рідний Край
Радянське с. Комсомольської сільської ради Лозівського району с. Степове
Реводарівка с. Царедарівської сільської ради Лозівського району с. Водолага
Революційне с.  Вовчанського району с. Бугаївка
Совєтське с. Картамиської сільської ради Первомайського району с. Степове
Соцзмагання с. Чугуївської міської ради с. Василів Хутір
Улянівка с. Чапаєвської селищної ради Кегичівського району с. Олександрівське
Улянівка с. Новомажарівської сільської ради Зачепилівського району с. Олянівка
Фрунзе с-ще Кулиничівської селищної ради Харківського району с-ще Слобідське
Чапаєва с-ще Новопокровської селищної ради Чугуївського району с-ще Роздольне
Чапаєве смт Кегичівського району смт Слобожанське
Чапаєве с. Ленінської сільської ради Красноградського району с. Вишневе
Чапаєвка с. Сахновщинського району с. Зелене
Червона Гусарівка с. Балаклійського району с. Нова Гусарівка
Червона Нива с-ще  Богодухівського району с-ще Вікторівка
Червона Перемога с. Леб’язької сільської ради Зачепилівського району с. Перемога
Червона Поляна с. Іванчуківської сільської ради Ізюмського району с. Поляна
Червоне Знамено с. Красненської сільської ради Первомайського району с. Червоне
Червоний Донець смт Балаклійського району смт Донець
Червоний Донець с. Іванчуківської сільської ради Ізюмського району с. Щасливе
Червоний Жовтень с. Бердянської сільської ради Зачепилівського району с. Травневе
Червоний Оскіл с.  Ізюмського району с. Оскіл
Червоний Степ с. Яковенківської сільської ради Балаклійського району с. Степок
Червоний Шахтар с. Ізюмського району с. Співаківка
Червоний Шахтар с. Царедарівської сільської ради Лозівського району с. Рубіжне
Червоний Яр с. Яковенківської сільської ради Балаклійського району с. Калинівка
Червоноармійське с. Великобурлуцького району с. Полковниче
Червоноармійське с. Бердянської сільської ради Зачепилівського району с. Вишневе
Червоноармійське Друге с. Вовчанського району с. Кирилівка
Червоноармійське Перше с. Вовчанського району с. Симинівка